به پرنده ی خونگیم چی بدم؟

به پرنده ی خونگیت سرلاک پرنده اگزکت بده

به پرنده ی خونگیت سرلاک پرنده اگزکت بده

انواع و تنوع غذایی که برای پرندگان خانگی ارائه می شود معمولاً در مقایسه با رژیم غذایی همتایان وحشی آنها بسیار محدود است. بنابراین تهیه یک رژیم غذایی متعادل و متنوع همانند سرلاک پرنده اگزکت در مقادیر کافی بسیار مهم است. مشاوره با یک متخصص دامپروری و دامپزشک پرندگان در مورد تغذیه پرندگان خود بسیار توصیه می شود.

غذا باید به گونه ای ارائه شود که از عادات تغذیه پرندگان در طبیعت تقلید کند. بعضی از گونه ها صبح زود و اواخر بعد از ظهر غرق می شوند در حالی که برخی دیگر در طول روز تغذیه می کنند. اما چگونه می توانید در سریعترین زمان بهترین تغذیه برای پرنده را پیدا کنید؟ تغذیه پرندگان با سرلاک جیکو اگزکت آسان میشود.

به پرنده ی خونگیم چی بدم؟

سرلاک پرنده : غذایی که باید متعادل باشد

در طبیعت، پرندگان طیف گسترده ای از غذاها را می خورند: بذر، آجیل، علف، گل، میوه، حشرات و … . بنابراین رژیم پرنده در خانه و در حالت ایده آل باید متعادل ترین، طبیعی ترین و کاملترین غذای ممکن باشد. رژیم غذایی یک پرنده برای سلامتی او بسیار مهم است. پرنده ای که رژیم غذایی ضعیفی دارد تمام عمر خود را سپری نخواهد کرد. پس به احتمال زیاد تسلیم هر تعداد عفونت ویروسی، باکتریایی و قارچی خواهد شد. یک رژیم غذایی خوب سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و به پرنده کمک می کند بیماری را دفع کند. نه تنها این، یک رژیم غذایی مناسب باعث می شود که پرنده روحیه خوبی داشته باشد. بلکه پرهای او را در شرایط عالی نگه میدارد و در کل زندگی او را بهبود میبخشد.

رژیم پایه : سرلاک پرنده با کیفیت

رژیم “پایه” ماده اصلی است که روزانه به پرنده خود می دهید. هر چیز دیگری که تغذیه می کنید علاوه بر رژیم است، یا حتی ممکن است “میان وعده” محسوب شود. در حالت ایده آل، رژیم غذایی پایه باید تا حد ممکن از نظر غذایی مناسب باشد. زیرا پرنده شما بیشتر از همه غذا می خورد. سرلاک پرنده اگزکت بهترین رژیم غذایی ایده آل است زیرا به گونه ای ساخته شده است که از نظر غذایی متعادل باشد. هر لقمه ای که پرنده شما می خورد، اجزای سازنده ای برای تمام سیستم های بدن است. خوردن آنها برای پرنده شما بسیار سرگرم کننده است و با طیف گسترده ای از مواد مغذی و سالم پر شده است.

مکمل های رژیم پرنده شما

دامپزشکان پرندگان معمولاً مکمل های غذایی را برای پرندگانی که از لمس هر چیز دیگری غیر از بذر خودداری می کنند، توصیه می کنند. اگر پرنده شما از سرلاک پرنده اگزکت استفاده می کند، دیگر نگرانی شما بسیار کم است. زیرا این رژیم ها از نظر غذایی کامل هستند. هنوز هم ممکن است شما پرنده ای داشته باشید که در حال لک زدن، تخمگذاری و یا از بین بردن بیماری یا جراحت باشد، یا اینکه ممکن است پرنده شما از یک حرکت اخیر ، از دست دادن همسر یا دیگر شرایط استرس زا استرس داشته باشد. در این موارد، شما باید یک مکمل غذایی در نظر بگیرید تا پرنده خود را سالم نگه دارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *