سرلاک پرنده

سرلاک پرنده چیست؟

سرلاک پرنده در واقع غذای ویژه ی پرندگان کوچک و جوجه هاست .که شامل انواع مواد مغذی که برای رشد هر چه بهتر پرنده مورد نیاز است میباشد .این مواد مغذی شامل انواع پروتئین، ویتامین ، آمینو اسید  و کربوهیدرات های ضروری مربوط به پروسه رشد پرنده است . سرلاک در ابتدا صرفا برای کودکان نوزاد و شیر خوار تحت عنوان نوعی کمک غذا مورد استفاده قرار میگرفت البته شباهت های ساختاری میان این دو نوع سرلاک وجود دارد اما اکیدا توصیه میکنیم از سرلاک انسان به جوجه های خود ندهید . زیرا لاکتوز موجود در سرلاک کودک برای  جوجه پرنده قابل هضم نخواهد بود .

آیا هر پرنده سرلاک مخصوص به خودش را دارد؟

با کمی فکر و اندیشه متوجه میشوید که قطعا هر پرنده با توجه به نوع ساز و کار بدنش به سرلاک با ترکیبات خاص خودش احتیاح دارد در کلی ترین حالت طبقه بندی پرنده ها بر اساس جثه ای که دارند به دو دسته کوچک و بزرگ تقسیم میشوند.یعنی اینکه پرنده های بزرگ به خاطر نیاز بیش تر به سوخت و ساز سرلاک مغذی تر و پرنده با جثه کوچک تر به سرلاک سبک تر نیاز دارد .

قیمت سرلاک پرنده

قیمت سرلاک پرنده بر اساس مارک و کیفیت و مقدار وزن بسته و نوع جوجه پرنده متفاوت خواهد بود برای اطلاع از قیمت ها و دریافت مشاوره و تهیه سرلاک مناسب با پرنده خود حتما با پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید

خرید سرلاک پرنده

  • از خرید سرلاک بی کیفیت خودداری کنید.
  • سرلاک باز خریداری نکنید چون از محتویات آن مطلع نیستید. 
  • سرلاک را حتما مناسب با نوع و اندازه جوجه پرنده خود تهیه کنید. 
  • همچنان تاکید داریم به هیچ وجه سرلاک کودک را برای پرنده به کار نبرید .

ویژگی سرلاک پرنده با کیفیت

  • سرلاک مرغوب باید انحلال پذیری بالایی داشته باشد و در آب با دما پایین هم به راحتی حل شود
  • سرلاک با کیفیت باید حالت مخلوط خود را حفظ کند و از آب جدا نشود 
سرلاک برای رشد پرنده

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *